-----Офіційний сайт ВДНЗУ УМСА - www.umsa.edu.ua-------------------------------------------------------------------------------------------

Художня самодіяльність

                             

                       Народний самодіяльний ансамбль танцю «Юність»

Заснований колектив у жовтні 1973 року студентом академії Михайлом Сажановським . За короткий час ансамбль став одним з кращих хореографічних колективів області.
В 1976 відбулась творча поїздка до Болгарії. А 1977 року за високу виконавську майстерність присвоєно почесне звання «народний самодіяльний», яке з успіхом підтверджується кожного року на Міжвузівському мистецькому фестивалі «Студентська весна».
У жовтні 1993 року «Юність» побувала на фольклорному фестивалі у польському місті Кошаліні, де був відзначений почесною грамотою.
2007 року - народний самодіяльний ансамбль танцю «Юність» став володарем Гранд-Прі фестивалю «Від серця до серця», що проходив в Угорщині, де святкували Дні української культури.
2008 року - ансамбль став лауреатом Міжнародного фестивалю українського мистецтва «Північна зірка», який проходив в Естонії та Латвії.
Ансамбль існує 37 років, останні 7 років ним керує досвідчений хореограф Олена Матюхіна.
Учасники ансамблю сповнені творчим натхненням, тягою до прекрасного, що яскраво відображається в танці, а також вони є активними пропагандистами українського хореографічного мистецтва.

                       

                    Народний самодіяльний вокальний ансамбль «Мальви»

Народний самодіяльний вокальний ансамбль «Мальви» був створений в 1995 році художнім керівником відділу культурно-освітньої діяльності Людмилою Сидоренко.
За порівняно короткий час колектив став своєрідною візитною карткою академії. Це і зустрічі вельмишановних гостей з хлібом-сіллю, вшанування та вітання ювілярів, активна участь у культурних заходах академії, міста та області.
За творчі досягнення у розвитку самодіяльного мистецтва, значний вклад у скарбницю української національної культури, високу виконавську майстерність вокального ансамблю «Мальви» у січні 2000 року присвоєно почесне звання «Народний самодіяльний колектив», яке 15-й рік поспіль успішно підтверджується дипломом 1 ступеня на обласному міжвузівському мистецькому фестивалі-конкурсі «Студентська весна».
У червні 2006 року ансамбль побував у Польщі, де став лауреатом VIII міжнародного фестивалю студентської творчості «Європа без кордонів».
У листопаді 2008 року народний самодіяльний вокальний ансамбль «Мальви» разом із народним самодіяльним ансамблем танцю «Юність» був запрошений до участі у Міжнародному фестивалі українського мистецтва «Північна зірка», який проходив в Естонії та Латвії, де дівчата теж отримали звання лауреатів.
За 15 років свого існування через ансамбль «Мальви» пройшли понад 130 учасниць. Любов до пісні об’єднує гурт дівчат з 1 по 5, 6 курси.
Творча робота колективу направлена на подальше вдосконалення виконавської майстерності, пропаганду української народної творчості.
                                                            


                                Народний самодіяльний духовий оркестр

Колектив був створений у 1976 році студентом академії Василем Перебийносом . До 1980 року оркестром керували студенти Анатолій Бурик , Володимир Костенко та Валентин Шинпаренко. В жовтні 1980 року оркестр очолив майор запасу, бувший військовий диригент Іван Петрович Копеленко. З цього часу почалась сторінка великої творчої діяльності колективу.
В 1982 році духовий оркестр приймає участь в обласному марш-параді духових оркестрів, де займає 1-ше місце серед оркестрів вищих учбових закладів області і утримує його до 2002 року.
У квітні 1986 року за високу виконавську майстерність колективу присвоєне почесне звання «Народний самодіяльний», а в грудні цього року приймає участь у телетурнірі «Сонячні кларнети».
Колектив побував з творчими концертами в м. Львові, Донецьку, Одесі, комсомольську.
За 34 роки свого існування, через мідні труби оркестру пройшло понад 200 студентів, які поповнили свої знання в області музичного мистецтва.
Всі вони стали хорошими фахівцями-медиками, керують самодіяльними духовими оркестрами, або самі грають в них.
Нині народним самодіяльним духовим оркестром керує Никін Вадим. Колектив щорічно звітується на Міжвузівському обласному мистецькому фестивалі-конкурсі «Студентська весна».

                             

                                             Ансамбль барабанщиць 

Створений у 1987 році керівником народного самодіяльного духового оркестру Іваном Петровичем Копеленком. У його складі 25 студенток-чарівних супутниць духового оркестру.
Виступи цих 2-х колективів користувалися великим успіхом у жителів Полтави і області.
Зараз ансамбль барабанщиць виступає окремо від духового оркестру. Має свою програму.
З 2002 року ансамблем керує молодий, талановитий керівник Євген Дуднік, який сповнений творчими ідеями.

...


Архів новин профкому

Календар

«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Бібліотека ВДНЗУ "УМСА"